اجازه نمی‌دهند دارو و پزشک به غزه بفرستیم

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رییس‌جمهور در ضیافت افطاری با حضور جمعی از ورزشکاران و مدیران ورزشی که در یکی از سالن‌های اجلاس سران برگزار شد، با بیان این‌که ما آمادگی داریم از مجروحان غزه در ایران پذیرایی و آن‌ها را درمان کنیم، ادامه داد: کمتر جنگی در دنیاست که در آن، جمع کوچکی با سلاح محدود در محاصره‌ی کامل باشد و در برابر وحشی‌گری‌های گروه نژادپرست قرار گیرد.

 

روحانی با بیان این‌که دل ما همراه مردم غزه است و دعاگوی همه‌ی مظلومان عالم هستیم، تصریح کرد: امیدواریم مسلمانان مظلوم فلسطین در این مبارزه‌ی نابرابر پیروز باشند و تردید ندارم که شکست از آن تجاوزگر و پیروزی از آن مظلوم خواهد بود.

 

وی با اشاره به این‌که امروز غم و اندوهی به‌خاطر کشتار بی‌رحمانه‌ی مردم فلسطین در دل همه‌ی مسلمانان و ایرانیان است، اظهار کرد: کشتار وحشیانه‌ی مردم مظلوم غزه را شاهد هستیم و حتی اجازه‌ی کمک‌های دارویی و پزشکی به مردم غزه را نمی‌دهند.

/ 1 نظر / 12 بازدید
تحلیلگری

سلام سایت شما دیدم و مطالبش جالب بود ممنون میشم از سایت من دیدن فرمایید و لینک سایت من را در وبلاگ خود قرار دهید جستجوگر هوشمند خبری » تحلیلگری http://tahlilgari.ir/fa/ تشکر